884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Koelner Wkręty ciesielskie do drewna 8x240mm (op. 50szt)

Wkręty ciesielskie do drewna Koelner są łatwe do wkręcenia i posłużą Ci do stworzenia wielu konstrukcji drewnianych.

Cena:

112,73 

-
+

CS Wkręty konstrukcyjne do drewna Koelner są to wkręty hartowane o wysokiej wytrzymałości. Wkręty ciesielskie Koelner sprawdzą się jako wkręty do więźby dachowej. Zamocujesz nimi płyty wiórowe do konstrukcji drewnianych, połączysz elementy drewniane, stworzysz altanki, szopy, wiaty drewniane czy pergole, a także zamocujesz krokwie do płatwi.

Wkręty ciesielskie Koelner – informacje szczegółowe

Wkręty ciesielskie są łatwe do wkręcenia. Ich gwint umożliwia pewne dociskanie elementów podczas prac, a frez wiercący zabezpiecza materiał mocowany przed pęknięciem. Talerzowy łeb zabezpiecza przed przeciągnięciem wkręta, a gwint żebrowany zawierający warstwę wosku poślizgowego zmniejsza siłę potrzebną do wkręcenia wkręta Koelner. Wkręty są dostępne w wielu rozmiarach, sprzedawane w pełnych opakowaniach. Jednakże, jeśli potrzebujesz wyliczonej ilości wkrętów skontaktuj się z nami – 884 004 443, a my postaramy się sprostać Twoim wymaganiom.

Wkręty do drewna Koelner – instrukcja montażu

Najpierw wybierz odpowiednią długość wkręta w zależności od grubości mocowanego elementu. Następnie wkręć prostopadle do podłoża wkręt do momentu, aż powierzchnia łba zrówna się z podłożem. Wkręty Koelner do drewna to ekonomiczne i trwałe rozwiązanie umożliwiające sprawny montaż elementów.

Kup w zestawie