884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DrewBet – pustak łupany podmurówkowy B1

Pustak na podmurówkę o strukturze łupanej B1 to element ogrodzenia modułowego łupanego firmy DrewBet charakteryzujący się wysoką jakością oraz trwałością.

Cena:

27,27 31,57 

-
+

Ogrodzenie modułowe łupane DrewBet jest stworzone z myślą o osobach ceniących estetykę, prostotę oraz naturę. Elementy przypominają kamień, co nadaje im unikalnego charakteru pożądanego przez wiele osób. Chcesz cieszyć się wytrzymałym ogrodzeniem w dobrej cenie? Zrób zamówienie, a my sprawimy, że zakupy będą przyjemnością.

Co charakteryzuje ogrodzenia łupane?

Ogrodzenia łupane charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne, co sprawia, że są one doskonałym wyborem dla osób szukających długotrwałego i estetycznego rozwiązania. Kamień łupany może być różnego koloru i faktury, co pozwala dopasować ogrodzenie do stylu otoczenia.

Pustak podmurówkowy łupany B1 – informacje szczegółowe

Pustak ogrodzeniowy wykorzystywany do budowy podmurówki posiada symbol B1. Występuje w 6 kolorach: od jasnej bieli, po ciemny grafit. Ma wymiary 38x38x16cm i waży 25,5kg. Wraz z nim wykorzystuje się często pustak słupkowy B2, co umożliwia stworzenie wyjątkowego ogrodzenia, które będzie cieszyć oko nawet najbardziej wymagające osoby.

Kup w zestawie