884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DrewBet – pustak łupany słupkowy B2

Pustak ogrodzeniowy o strukturze łupanej B2 jest używany do budowy słupków ogrodzenia modułowego łupanego firmy DrewBet.

Cena:

30,17 34,39 

-
+

Jakie ogrodzenie wybrać? Jest to często spotykane pytanie wśród osób, które właśnie kończą lub skończyły budowę domu. Każdy czuje potrzebę ochrony swojej prywatności. Zależy nam, aby dom był bezpieczną oazą, w której można wieść spokojne życie. Dom to miejsce odpoczynku po całym dniu. Ogrodzenie spełnia nie tylko funkcję ozdobną, ale także może zmniejszyć hałas dostający się na podwórko oraz wyznaczyć granice posesji.

Z jakich elementów składa się ogrodzenie?

Jak się okazuje ogrodzenie to zbiorowość wielu produktów. Pustaki ogrodzeniowe, daszki ogrodzeniowe to elementy, które pozwalają na tworzenie konstrukcji częściowo otwartych pod furtki, panele drewniane oraz bramy. Pustaki łupane DrewBet produkowane są na nowych liniach technologicznych, dlatego posiadają bardzo wyraźną teksturę.

Pustak słupkowy B2 – informacje szczegółowe

Produkt występuje w 7 kolorach: białym, szaro-białym, topaz, piaskowym, grafitowym i szaro-grafitowym. Ma wymiary 38x38x16cm i waży 25,5kg. W naszej galerii zdjęć zobaczysz wszystkie dostępne kolory. Chcesz zapoznać się z innymi produktami łupanymi DrewBet, Joniec czy Kost-Bet? Wejdź na stronę: https://www.azari.pl/ogrodzenia-modulowe-lupane/

Kup w zestawie