884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DrewBet – pustak łupany słupkowy A2

Pustak łupany A2 służy do budowy słupków ogrodzenia modułowego łupanego firmy DrewBet. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się kompleksową wyceną oraz pomocą specjalistów już dziś!

Cena:

21,56 25,84 

-
+

Co cechuje elementy ogrodzenia łupanego DrewBet? Ogromnym atutem tego rozwiązania jest łupana powierzchnia pustaków ogrodzeniowych, które imitują strukturą oraz kolorem naturalny kamień. Ich powierzchnia nadaje ponadczasowy charakter ogrodzeniu. Uzyskaj kompleksową wycenę już dziś i ciesz się super ceną oraz pięknym ogrodzeniem na długie lata.

Pustak łupany słupkowy A2 – informacje szczegółowe

Pustak ogrodzeniowy wykorzystywany jest do budowy słupków ogrodzenia łupanego DrewBet. Posiada wymiary 38x22x16cm oraz waży 19,2kg. Występuje w sześciu dostępnych kolorach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz odpowiedni dla Twojego domu i zgodny z Twoimi preferencjami.

Ogrodzenie łupane DrewBet – zalety

Najwiekszą zaletą tego ogrodzenia jest wspomniania już wcześniej ich struktura powierzchni. Dodatkowo sama konstrukcja ogrodzenia jest wykonana z pustaków szalunkowych oraz belki nośnej, co gwarantuje szybki i prosty montaż. Pustaki ogrodzeniowe są produkowane na nowych linach technologicznych i dzięki temu są dopracowane pod każdym szczegółem. Estetyka ogrodzenia łupanego pozwala na dopasowanie go do elewacji, jak również budynków zabudowy gospodarczej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ogrodzeniach łupanych innych producentów, zajrzyj na stronę: https://www.azari.pl/ogrodzenia/

Kup w zestawie