884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ruukki Membrana dachowa 125

Membrana dachowa 125 firmy Ruukki to materiał izolacyjny, który stosuje się na dachu w celu zapewnienia wodoszczelności i ochrony przed wilgocią.

Cena:

372,75 

-
+

Co to jest membrana dachowa? 

Membrana dachowa to materiał, który służy do izolacji dachu przed wodą i wilgocią. Jej charakterystyczną i niezbędną cechą jest elastyczność, dzięki czemu może dopasować się do kształtu dachu. Produkowana jest w różnych grubościach i kolorach, dzięki czemu możesz wybrać odpowiednią dla Ciebie.  

Na co zwrócić uwagę wybierając membranę? 

Ważnym i istotnym parametrem każdej membrany jest jej gramatura. Wpływa ona na odporność na uszkodzenia mechaniczne. Im jest ona większa, tym membrana jest lepsza. Drugim istotnym parametrem jest paroprzepuszczalność. W praktyce - współczynnik Sd=0,02 oznacza, że membrana stawia opór parze wodnej równoznacznej warstwie powietrza o grubości 2 cm.  

Membrana dachowa Ruukki

Firma Ruukki w swojej karcie technicznej podaje również dwa istotne parametry: wytrzymałość na rozdzieranie i wytrzymałość na zerwanie, co stanowi ważne informacje dla wykonawców, którzy zajmują się budowaniem Twojego domu. 

Kup w zestawie