884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- pas nadrynnowy (op. 10 sztuk)

Pas nadrynnowy marki IVT to element, który odpowiada za odprowadzanie wody z połaci dachu oraz chroni ściany przed działaniem deszczu.

Cena:

312,75 

-
+

Pas nadrynnowy, znany również jako obróbka nadrynnowa lub blacha nadrynnowa, to element montowany wokół krawędzi dachu budynku, na poziomie, gdzie spotykają się dach i elewacja. Jego głównym celem jest zbieranie wody opadowej spływającej z dachu i kierowanie jej do rynien i rur spustowych, a następnie z dala od budynku. W ten sposób pas nadrynnowy zapobiega uszkodzeniom dachu, elewacji, a także fundamentów.

Pas nadrynnowy marki IVT – informacje szczegółowe

Pas zabezpiecza listwę czołową i ścianę budynku przed skutkami dużych opadów deszczu. Wykonany jest z aluminium pokrytego farbami. Długość pasa wynosi 2m. Produkt dostępny jest w kolorze brązowym, czarnym, antracytowym, kasztanowy i ceglasty.

Produkty ze strefy okapowej dachu IVT

Strefa okapu odpowiada za sprawne funkcjonowanie budynku. Pas nadrynnowy pełni kluczową rolę w ochronie budynku przed wilgocią. Zbierając wodę deszczową i kierując ją w dół, zapobiega nawilżeniu elewacji, co może prowadzić do uszkodzeń materiałów budowlanych i pojawienia się pleśni. Chroń swoją elewację i ciesz się pięknym domem już dziś.

Kup w zestawie