884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec – Preparat LBN

Preparat LBN Joniec to przeciwskurczowa domieszka do betonu, która jest stosowana w budownictwie jako środek, który zapobiega zmniejszania objętości betonu.

Cena:

16,14 

-
+

Czy słyszałeś o preparacie LBN Joniec? Jest to przeciwskurczowa domieszka do betonu, która, jak sama nazwa wskazuje, działa jak środek przeciwdziałający zmniejszaniu się objętości betonu.

Preparat LBN Joniec – sposób użycia

Najpierw przygotuj składniki wysokiej jakości: piasek płukany, kruszywa płukane, cement, pierwsza miarka wody. Cement powinien mieć certyfikat “Pewny Cement”. Preparat należy połączyć ze składnikami w betoniarce według proporcji podanej na stronie:

Jak chronić ogrodzenia przed czynnikami atmosferycznymi i wykwitami?

Ochrona ogrodzenia to szerokie pojęcie. Producent ogrodzeń modułowych gładkich i łupanych Joniec posiada w swojej ofercie impregnaty do ogrodzeń, impregnaty koloryzujące, preparaty na wykwity i naloty, farby do malowania powierzchni betonowych. Niektóre produkty z chemii do ogrodzeń posiada oznaczenia, które wskazują na to, ze powinny być wysyłane w specjalnych warunkach, dlatego bądź przygotowany na większy koszt wysyłki.

Kup w zestawie