884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec – Preparat do usuwania wykwitów i nalotów

Preparat do usuwania wykwitów i nalotów firmy Joniec idealnie sprawdzi się na powierzchniach betonowych takie jak bloczki ogrodzeniowe.

Cena:

19,99 

-
+

Zastanawiasz się, dlaczego na ogrodzeniu pojawiają się wykwity? Pojawienie się wykwitów to naturalny proces spowodowany wypłukiwaniem wapnia z pustaków ogrodzeniowych. Nie ma reguły, kiedy one się pojawią i na jakiej ilości bloczków. Sprawdź preparat do nalotów i wykwitów firmy Joniec!

Preparat do usuwania wykwitów i nalotów Joniec – informacje szczegółowe

Preparat Jońca na wykwity idealnie sprawdzi się do usuwania wykwitów węglanowych, które przybierają postać białych plam i nacieków na produktach betonowych, takich jak pustaki ogrodzeniowe, okładziny ścienne, gazony czy elementy skarpowe. Sprawdzi się do oczyszczenia powierzchni betonowych przed malowaniem lub impregnacją.

Preparat na wykwity i naloty – sposób użycia

Preparat rozpuszcza osady solne, takie jak siarczany i węglany, zabrudzenia wynikające z codziennego użytkowania, takie jak pyły, zacieki, osady kurzu. Usuwa także pozostałości cementu, fugi czy zapraw. Impregnat o pojemności 1L stosować podczas sprzyjających warunków atmosferycznych. Po 5-7 dniach od momentu nałożenia preparatu można aplikować impregnat do ogrodzeń.

Kup w zestawie