884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec – Impregnat do ogrodzeń PROTECT

Impregnat do ogrodzeń Protect firmy Joniec to produkt stosowany w celu wzmocnienia koloru ogrodzenia i zabezpieczenia go przed warunkami atmosferycznymi.

Cena:

Original price was: 197,99 zł.Current price is: 189,09 zł.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 189,09 .

-
+

Szukasz sposobu na wzmocnienie koloru Twojego ogrodzenia? A może chciałabyś, aby Twoje ogrodzenie było zabezpieczone przed negatywnymi skutkami czynników atmosferycznych? Chemie do ogrodzeń takie jak impregnat Protect można stosować w celu zabezpieczenia i przedłużenia trwałości ogrodzenia. Zapoznaj się z opisem i ciesz się pięknym kolorem ogrodzenia na długie lata.

Impregnat do ogrodzeń Protect 5L Joniec – informacje szczegółowe

Impregnat do ogrodzeń firmy Joniec znalazł swoich wielbicieli wśród właścicieli ogrodzeń betonowych nie tylko z firmy Joniec. Impregnat skutecznie tworzy barierę ochronną, wzmacnia kolor.

Kiedy nie stosować impregnatu do ogrodzeń Joniec?

Impregnatu nie powinno stosować się do ogrodzeń GORC oraz ROMA w kolorze silver, snow i białym ze względu na możliwość zszarzenia jasnego koloru. Nie należy go stosować do ogrodzeń z technologii SCRATCH, takich jak GORC Top, ROMA Perfect, ROMA Diamond czy ROMA Nova – w przypadku tych ogrodzeń wybierz impregnat hydrofobowy uniwersalny. Na ogrodzenia ROMA Horizon w kolorze białym i grafitowym polecamy dedykowane do nich impregnaty koloryzujące.

Kup w zestawie