884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec GORC Top – daszek ogrodzeniowy CPGTM43

Daszek dwustronnie łupany CPGTM43 to element systemu ogrodzeń modułowych łupanych GORC Top firmy Joniec i służy do ochorny murków i słupków.

Cena:

44,81 

-
+

Daszki Joniec są dopasowane kolorem, wymiarem oraz fakturą powierzchni do odpowiedniego systemu ogrodzeń modułowych łupanych GORC de Luxe GL22, GORC de Luxe GL38, GORC Top czy najnowszy GORC Peak. Czy znasz różnice między tymi systemami?

Różnice systemów ogrodzeń łupanych GORC

Podstawową i najbardziej widoczną gołym okiem różnicą jest kolor i wymiar poszczególnych produktów. Dzięki szerokiemu wyborowi możliwe jest połączenie bloczków z każdą dowolną aranżacją. Każdy element ogrodzenia łupanego posiada charakterystyczną powierzchnię - w zależności od produktu - może być ona widoczne tylko z boku elementu lub na całości. Każdy system posiada wytrzymałe elementy, które ułożone w sposób wybrany przez Klienta, tworzą spójną całość i solidną konstrukcję.

Daszek CPGTM43 – informacje szczegółowe

Znając już systemy ogrodzeniowe, przechodzimy do podstawowych informacji o wybranym daszku. Jest on dwustronnie łupany, co widać na zdjęciu. Posiada wymiary 50/43/6cm i występuje w kolorze czarnym, bronzyt, onyx i piryt. Jest kompatybilny z bloczkiem ogrodzeniowym GTS38 oraz GTM38.

Kup w zestawie