884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec GORC GL38 – daszek czterospadowy CSDR

Daszek gładki czterospadowy CSDR to element systemu ogrodzeń modułowych łupanych GORC de Luxe GL38 firmy Joniec, który doda blasku Twojemu ogrodzeniu.

Cena:

43,70 

-
+

Szukasz daszka ogrodzeniowego, który będzie pasował do Twojego ogrodzenia modułowego łupanego Joniec? Posiadamy w swojej ofercie daszki gładkie i łupane, czterospadowe, gładkie i dwuspadowe, które będą idealnie pasować do elementów ogrodzenia łupanego GORC de Luxe GL38. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się dodatkowym rabatem oraz kompleksową wyceną!

Daszek czterospadowy gładki CSDR – szczegółowe informacje

Daszek jest kompatybilny z elementem słupka GUD+GAD. Posiada wymiary 47/47/7 cm i występuje w czterech kolorach: czarnym, brązowym ciemnym, brązowym jasny oraz kremowym. Kolory czarny i kremowy są dostępne na zamówienie, którego czas realizacji jest zależny od nakładów produkcyjnych. Dwa odcienie brązu są dostępne do wyczerpania zapasów. Daszek gładki czterospadowy idealnie sprawdzi się do wykończenia słupków i murków.

Daszek gładki czterospadowy Joniec – zalety

Daszki ogrodzeniowe marki Joniec są cenione za swoją uniwersalność. Produkty można stosować w połączeniu z ogrodzeniami Joniec, ale również wykorzystywać do tworzenia murków i słupków zbudowanych z innych materiałów, takich jak kamień, beton czy klinkier. Daszki GORC de Luxe GL38wytrzymałe, odporne na czynniki atmosferyczne oraz co najważniejsze dodają elegancji ogrodzeniom.

Kup w zestawie