884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- Pb-Flex STANDARD 0,3mm taśma kominowa

Taśma kominowa Pb-Flex STANDARD jest wykonana z ołowiu o grubości 0,3mm. Taśma służy do uszczelnienia połączeń między produktami dachowymi.

Cena:

252,32 

-
+

Każdy, kto ma w domu komin, doskonale wie, jak ważne jest utrzymanie go w doskonałym stanie. Komin pełni kluczową rolę w systemie ogrzewania, odprowadzając dym i spaliny na zewnątrz. Jednakże, aby działał on efektywnie i bezpiecznie, konieczne jest zadbanie o właściwe uszczelnienie połączeń. Sprawdź taśmę kominową Alu-Flex Premium.

Taśma kominowa Pb-Flex Standard – informacje szczegółowe

Taśma kominowa doskonale sprawdzi się do uszczelnienia połączeń dachu ze ścianą oraz dachu z kominem. Taśma zawiera ołów powlekany farbami o grubości 0,3mm. Produkt wystepuje w kolorze czarnym, brązowym, antracytowym, ceglastym i kasztanowym. Rolka ma długość 5mb. Warstwą klejącą jest butyl umieszczony na całej szerokości taśmy.

Producent akcesoriów dachowych IVT

Marka IVT konsekwentnie się rozwija, a jej produkty kupuje tysiące zadowolonych Klientów w ponad 20 krajach. IVT jest związane z branżą dekarską. Projektuje i produkuje produkty, które są ściśle związane z dachem i jego obróbką.

Kup w zestawie