884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- Pb-Flex PLUS 3D taśma kominowa

Taśma kominowa z serii Pb-flex jest stworzona z ołowiu pokrytego farbami odpornym na promieniowanie ultrafioletowe. Rolka ma długość 5mb.

Cena:

249,44 

-
+

Uszczelnianie połączeń przy kominie jest niezwykle ważnym zadaniem, które wpływa na bezpieczeństwo, efektywność i trwałość systemu grzewczego. Taśmy uszczelniające to skuteczne narzędzie, które pomaga w utrzymaniu kominów w doskonałym stanie. Dzięki nim możemy cieszyć się bezpiecznym i efektywnym ogrzewaniem przez wiele lat. Sprawdź nasze taśmy kominowe: Alu-Flex STANDARD i ciesz się trwałością na lata.

Taśma Pb-Flex Plus 3d – informacje szczegółowe

Taśma zawiera butyl umieszczony na całej jej szerokości, co odpowiada za doskonałe klejenie. Taśma występuje w 5 kolorach: czarnym, kasztanowym, antracytowym, brązowym i ceglastym. Wykonana jest z ołowiu powlekanego farbami. Rolka ma długość 5mb.

Produkty uszczelniające IVT

Produkty IVT są projektowane i produkowane z myślą o ochronie strefy komina, poprawie bezpieczeństwa oraz efektywności systemów grzewczych. Są one dostosowane do różnych rodzajów kominów, co pozwala na elastyczne zastosowanie w różnych instalacjach grzewczych. Sprawdź produkty ze strefy komina.

Kup w zestawie