884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- Alu-Flex STANDARD taśma kominowa

Taśma kominowa Alu-Flex STANDARD firmy IVT jest stworzona z aluminium pokrytego odpornymi na UV farbami. Rolka ma długość 5mb.

Cena:

102,95 

-
+

Budujesz lub remontujesz dom? Szukasz sprawdzonych rozwiązań, które umożliwią Ci sprawną budowę w dobrej cenie? Wybierz sklep internetowy Azari.pl i ciesz się profesjonalnym doradztwem.

Taśma kominowa Alu-Flex STANDARD marki IVT – informacje szczegółowe

Taśma kominowa jest stosowana do uszczelnień połączeń dachu z kominem oraz dachu ze ścianą. Wykonana jest z aluminium powlekanego farbami odpornymi na UV. Warstwą klejącą taśmy jest umieszczony na całej jej szerokości butyl o wysokich parametrach klejących. Rolka ma długość 5mb. Taśma występuje w kolorze czarnym, ceglastym, kasztanowym, brązowym i antracytowym.

Po co montuje się taśmy kominowe?

Taśmy kominowe i masy uszczelniające komin to niezbędne elementy do utrzymania kominów w doskonałym stanie. Zapobiegają one nieszczelnościom, wyciekom gazów i uszkodzeniom strukturalnym, co wpływa na bezpieczeństwo i wydajność systemu grzewczego w Twoim domu. Wybierając odpowiednie produkty i regularnie konserwując swój komin, możesz cieszyć się komfortem i pewnością, że Twój dom jest chroniony przez wiele lat.

Kup w zestawie