884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT- rura przeciwśniegowa aluminiowa ALU-SNOW

Rura przeciwśniegowa ALU-SNOW firmy IVT to idealne rozwiązanie, które zapobiega nagromadzeniu się śniegu i lodu na dachu budynku.

Cena:

49,80 70,88 

-
+

Rury przeciwsniegowe to produkty instalowane na dachach budynków, które zapobiegają nagromadzeniu się i zamarzaniu śniegu i lodu. Są one szczególnie przydatne w regionach o surowych zimach, gdzie gromadzenie się śniegu na dachu może stwarzać poważne problemy, takie jak uszkodzenia dachu, ryzyko oblodzenia krawędzi dachu oraz zagrożenie dla przechodniów i pojazdów znajdujących się pod dachem.

Rura przeciwśniegowa ALU-SNOW marki IVT – informacje szczegółowe

Rura przeciwśniegowa występuje w dwóch kolorach: aluminium naturalne i antracyt. Średnica rury wynosi 30mm, jej długość 2m, a grubość ścianki rury 2mm. Kupiona wraz z mocowaniem rury umożliwia kompletny montaż zabezpieczenia przeciwśniegowe na Twoim dachu.

Dlaczego produkty IVT?

Firma IVT działa na wysokości zadania - dosłownie i w przenośni. IVT znane jest jako producent elementów dachowych z kategorii zabezpieczeń przeciwśniegowych, strefy okapu, kosza, kalenicy czy komina. Dzięki wysokiej jakości materiałów, trwałości produktów i dobrej cenie IVT podbiło serca wielu zadowolonych Klientów. Chcesz do nich dołączyć?

Kup w zestawie