884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DrewBet – pustak słupkowy CUBO MINI KM2

Pustak ogrodzeniowy (bloczek ogrodzeniowy) KM2 to element służący do budowy słupków ogrodzenia modułowego gładkiego CUBO mini firmy DrewBet.

Cena:

25,92 

-
+

Z czego składa się ogrodzenie modułowe DrewBet? Czym się charakteryzuje ogrodzenie modułowe? Pustaki ogrodzeniowe, znane również jako bloczki ogrodzeniowe oraz daszki ogrodzeniowe, mają wiele cech, które sprawiają, że są popularnym wyborem do budowy ogrodzeń modułowych.

Czym charakteryzują się bloczki ogrodzeniowe?

Pustaki ogrodzeniowe CUBO mini są wykonane z betonu, co sprawia, że są odporne na warunki atmosferyczne i działanie czynników zewnętrznych. Są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można je dostosować do indywidualnych potrzeb projektu ogrodzenia. Co najważniejsze pustaki ogrodzeniowe pozwalają na utrzymanie odpowiedniej prywatności na terenie posesji, ale jednocześnie nie całkowicie zamykają widok na zewnątrz.

Pustak słupkowy KM2 – informacje szczegółowe

Pustak gładki CUBO mini KM2 posiada wymiary 38x38x16cm (z góry widzimy kwadrat) i waży 19,2kg. Występuje w 3 kolorach: szaro-białym, szaro-piaskowym i platynowym, dzięki czemu idealnie komponuje się z modną szarością.

Kup w zestawie