884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek InFire Spectrum biały z szybą

Biokominek wolnostojący. Zasilany bioetanolem. Nie kopci, nie zostawia nieprzyjemnego zapachu. 24 miesiące gwarancji.

Cena:

5150,50 

-
+

Jeśli szukasz uniwersalnego biokominka, który podbije Twoje serce – to właśnie go znalazłaś! Biokominek wolnostojący Spectrum wyróżnia się możliwością dostosowania do różnych stylów aranżacyjnych. Dzięki temu kominek może pełnić rolę zarówno eleganckiego akcentu w tradycyjnym wnętrzu, jak i nowoczesnego elementu we wnętrzach o nowatorskim designie.

Biokominek wolnostojący Spectrum Infire – informacje szczegółowe

Biokominek wolnostojący Infire ma wymiary całkowite 1100x855x250mm. Posiada dwie sztuki zaokrąglonych, przyciemnianych, hartowanych szyb, palenisko 80cm o pojemności 2L, prosty typ palnika z regulacją płomienia. Standardowym kolorem jest kolor biały, ale jest możliwość zamówienia biokominka o indywidualnych paramterach. W tym celu napisz do nas na kontakt@azari.pl lub zadzwoń 884 004 443. Jeśli szukasz bardziej tradycyjnego modelu kominka wolnostojącego - sprawdź biokominek kaflowy Intiled.

Zalety biokominka wolnostojącego Spectrum

Wszechstronność kominka dodaje mu dodatkowej atrakcyjności. Możliwość ustawienia go w dowolnym miejscu, niekoniecznie przy ścianie, pozwala cieszyć się ogniem z każdej strony. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że kominek Spectrum staje się nie tylko elementem dekoracyjnym, ale także praktycznym, dostosowującym się do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkowników. Dodatkowym atutem biokominka jest funkcjonalna dolna część kominka, która może pełnić rolę półki, dodając praktyczny wymiar do estetyki tego wyjątkowego modelu.

Kup w zestawie