884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek SimpleFire Frame 550 biały

Biokominek montowany we wnęce. Zasilany bioetanolem. Nie kopci, nie zostawia nieprzyjemnego zapachu. 24 miesiące gwarancji.

Cena:

1390,00 

-
+

Simplefire to innowacyjne podejście do stworzenia wyjątkowego klimatu we wnętrzach za pomocą ekologicznego paliwa płynnego. Nasze kominki umożliwiają cieszenie się prawdziwym ogniem nie tylko w domu, ale także w restauracjach, hotelach i praktycznie wszędzie tam, gdzie wcześniej montaż tradycyjnego komina czy systemów wentylacyjnych był wyzwaniem.

Biokominek SimpleFire Frame 550 – informacje szczegółowe

Biokominek Simple Fire model Frame 550 to kominek przeznaczony do zamontowania we wnęce o wymiarach 440x690x170mm. Posiada palenisko 30cm o pojemności 0,7L. Oprócz swojej funkcji dekoracyjnej, kominki Simplefire generują również przyjemne ciepło, które w kilka minut odczuwalnie ogrzewa pomieszczenie. Moc grzewcza wynosi około 3 kW, przy czym 100% ciepła oddawane jest do pomieszczenia. Nasze kominki sprawdzą się doskonale w pomieszczeniach o powierzchni min. 18 metrów kwadratowych. Biokominek Frame 550 jest dostepny w 3 kolorach: czarny, biały i inox w wersji z szybą lub ze szyby. Wybierz swój ulubiony! Może będzie nim właśnie biokominek Frame 550 biały z szybą?

Co wyróżnia biokominki Simple Fire?

Wizualnie biokominki Simpe Fire są traktowane jako bardziej biokominki pionowe niż biokominki poziome, jak to jest w wersji biokominki Infire. Simple Fire to przede wszystkim atrakcyjne rozwiązanie w bardzo dobrej cenie. Wprowadź do swojego wnętrza odrobinę magii bez gazu, bez dymu, bezwonnie i bezpiecznie! Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu robienia zdjęć oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.

Kup w zestawie