884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek InFire Inside 900 biały z szybą

Kominek Inside 900 biały marki InFire jest zasilany bioetanolem i zaprojektowany w celu zawieszenia na ścianie lub do zamontowania we wnęce.

Cena:

1900,50 

-
+

Biokominek Infire INSIDE 900 biały to biokominek, który rewolucjonizuje sposób, w jaki możemy cieszyć się atmosferą ogniska w naszym domu. Jego uniwersalny design umożliwia dwie popularne opcje montażu: zawieszenie na ścianie lub umieszczenie w specjalnie przygotowanej wnęce w taki sposób, aby ramka zlicowała się ze ścianą.

Biokominek Infire Inside 900 – informacje szczegółowe

Biokominek posiada wymiary 900x500x180mm i występuje w dwóch kolorach: czarnym oraz białym. Biokominek Inside jak już wspomnieliśmy może być zawieszony lub wbudowany we wnękę o wymiarach 800x450x160mm. Biokominek Infire posiada hartowaną, zaokrągloną szybę, palenisko 500mm (pojemność 1L), typ palnika fala - z regulacją płomienia. Jak każdy biokominek Infire posiada system odpowietrzający i dodatkowy zbiornik pod palnikiem. Sprawdź także biokominek o wiekszych wymiarach - biokominek Inside 1200.

Biokominek na zamówienie

Jeśli interesuje Cię jakiś model biokominka, ale nie odpowiada Ci jego rozmiar – skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie rysunki techniczne do akceptacji. Czas realizacji zamówienia pod wymiar wynosi około 6-8 tygodni.
Ze względu na proces spalania należy zadbać o odpowiednią wentylację pomieszczenia, w którym będzie umieszczony kominek.

*Ze względu na proces spalania należy zadbać o odpowiednią wentylację pomieszczenia, w którym będzie umieszczony kominek.
*Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu robienia zdjęć oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.

Kup w zestawie