884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

VELUX – solarna markiza zaciemniająca SSS

Solarna markiza zaciemniająca zdalnie sterowana SSS marki Velux to skuteczna ochrona przed nagrzewaniem się pomieszczeń. Sprawdź sama!

Cena:

1214,49 1793,86 

-
+

Masz dość dużej temperatury w sypialni? Chciałabyś znaleźć sposób na schłodzenie pomieszczenia oraz zaciemnienia go? Mamy na to sposób! Solarna markiza to skuteczna ochrona przed nagrzewaniem. Dzięki niej Twoje poddasze stanie się wygodnym miejscem do rozmów.

Markiza zaciemniająca solarna SSS firmy VELUX – szczegóły

Markiza firmy Velux jest zdalnie sterowana i blokuje promienie słoneczne zapewniając niższą temperaturę w pomieszczeniu. Poprawia izolację termiczną i redukuje hałas z zewnątrz. W zestawie zawiera gotowy do użycia przycisk na ścianę. Markiza wykonana jest z materiału i lakierowanego aluminium, które są odporne na warunki atmosferyczne. Solarne markizy wsytępują w kolorze ciemnoszarym, mają aluminiowe szyny boczne oraz elegancką górną obudowę, które idealnie wkomponowują się w połać dachu niezależnie od koloru i materiału pokrycia dachowe.

Jaką markizę wybrać?

Wybór markizy zależy od okna, które posiadasz. Ważne jest, abyś sprawdziła tabliczkę znamionową, która znajduje się na oknie. Następnie spośród dostępnych markiz wybierz tę, która będzie pasować do Twojego okna, np. MK06 czy MK08. Jeżeli w ofercie nie posiadamy Twojego rozmiaru - skontaktuj się z nami, a my przedstawiamy Ci kompleksową wycenę wraz z czasem dostawy.

Kup w zestawie