884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ruukki Zestaw wsporników UniSeam do blach na rąbek stojący

Zestaw wsporników służy do instalacji rur bariery przeciwśniegowej lub ławy komniarskiej do blach na rąbek stojący. Zestaw zawiera: wspornik 2 szt., element zaciskający wraz ze śrubą 4 szt.

Cena:

145,14 

-
+

Zestaw wsporników UniSeam to elementy, które są stosowane przy montażu blach na rąbek stojący. Zapewniają one dodatkowe podparcie i stabilizację dla blach, co poprawia ich wytrzymałość i odporność na działanie wiatru i innych czynników atmosferycznych. Są one wykonane ze stali nierdzewnej . Ich atutem jest dostępność w różnych wariantach, co pozwala na dopasowanie do różnych warunków i rodzajów blach.

* Do ław kominiarskich i barier przeciwśniegowych o długości do 1000 mm należy zamówić jeden zestaw wsporników, a do elementów równych i dłuższych niż 2000 mm należy zamówić dwa zestawy wsporników. W przypadku ław kominiarskich wsporniki należy uzupełnić o taką samą ilość zestawów mocowników.

** Do barier przeciwśniegowych należy domówić dodatkowe zestawy wsporników, w przypadku specjalnych wymogów związanych z konstrukcją dachu lub obciążeniem śniegiem.

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Kup w zestawie