884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

LedBruk kula ogrodowa RGBW 30cm

Lampa ogrodowa w kształcie kuli jest popularnym rozwiązaniem dla domów nowoczesnych, jak również tradycyjnych. Dostępna jest w trzech rozmiarach.

Cena:

290,00 

-
+

Oświetlenie domu w formie znanych lamp-kuli ogrodowych nigdy nie wyjdzie z mody. Możesz wybrać najlepiej pasującą do Twojego ogrodu, dzięki różnym opcjom barwy światła oraz wielkościom. Lampy w kształcie kuli polskiej firmy Ledbruk mają prosty i zarazem elegancki design, który pasuje do różnych stylów ogrodowych i architektonicznych – od tradycyjnej, po nowoczesną architekturę. Ich klasyczna forma sprawia, że są ponadczasowe i mogą być wykorzystywane przez wiele lat.

Lampa kula Ledbruk – informacje szczegółowe

Kula świecąca Ledbruk występuje w kilku wariantach. Pierwszy podział lamp obejmuje średnicę kuli: 30cm, 40cm lub 50cm, zaś drugi podział jest odpowiedzialny za barwę światła: biała zimna, biała ciepła, CCT, RGB (kolorowa), RGB+CCT. Dzięki tej różnorodności z łatwością znajdziesz odpowiedni dla Ciebie model.

Lampy do ogrodu – jakie wybrać?

Na przestrzeni lat pojawiły się nowe rozwiązania w zakresie oświetlenia domu. Należą do nich lampy elewacyjne Joniec, oświetlenie liniowe Ledbruk, świecące kamienie Ledbruk czy modna, świecąca kostka brukowa Ledbruk. Z uniwersalnych i ponadczasowych produktów znajdziesz lampy kwadratowe czy znane lampy okrągłe. Dodają one charakteru powierzchni, a ze względu na swoją tradycyjną i prostą formę - podkreślą atrakcyjny wygląd Twojego podwórka wraz z jego odpowiednim doświetleniem. Jest to idealny element dekoracyjny stworzony dla osób poszukujących wszechstronnego, efektownego oraz funkcjonalnego oświetlenia zewnętrznego.

Kup w zestawie