884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

LedBruk oświetlenie liniowe RGB 0,45m

Oświetlenie liniowe Ledbruk to nowoczesne rozwiązanie dla osób ceniących niebanalne i funkcjonalne rozwiązania dla swojego domu.

Cena:

210,00 

-
+

Szukasz nowoczesnego rozwiązania dla Twojego domu? Zależy Ci na zakupie oświetlenia, które podkreśli charakter Twojego budynku? A może chcesz umieścić oświetlenie w kostce brukowej lub przy wjeździe do garażu? Oświetlenie liniowe Ledbruk emituje światło równomiernie wzdłuż całej jego długości, co eliminuje zacienione obszary i zapewnia jednolite oświetlenie terenu. Przekonaj się sama!

Oświetlenie liniowe Ledbruk – informacje szczegółowe

Oprawa najazdowa Ledbruk nazywa oświetlenie liniowe sprawdzi się na każdym podwórku. Jeśli zależy Ci na oświetleniu lub doświetleniu pewnego obszaru z dołu, na przykład w alejce, wzdłuż chodnika czy przy garażu - to rozwiązanie jest dla Ciebie. Oprócz świecącej kostki brukowej, w naszej ofercie znajdziesz oświetlenie liniowe o długościach: 0,45m, 0,5m, 0,9m, 1m, 1,45m oraz 1,5m dostępne w wersji: barwa biała zimna, barwa biała ciepła, CCT (mix ciepła i zimna), RGB (kolorowa) oraz RGB+CCT.

Oświetlenie domu - rozwiązania

Oświetlenie domu przybrało nową formę. Nie są to już tylko lampy montowane wzdłuż ułożonej kostki brukowej czy popularne lampy elewacyjne. Na rynku pojawiły się nowe rozwiązania, które podbijają serce coraz większej ilości zadowolonych Klientów. Polski producent oświetlenia domuLedbruk oferuje produkty, takie jak: świecąca kostka brukowa, oświetlenie liniowe, lampy kule czy reflektory. Zapoznaj się z instrukcją montażu oświetlenia liniowego: https://www.youtube.com/watch?v=NZqy7xwvTYU

Kup w zestawie