884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

ISOVER Vario XtraPatch

VarioPatch Isover Vario to rzepy samoprzylepne i wymiarach o szerokości 60mm i grubości 20mm, które służą do montażu paroizolacji.

Cena:

146,12 

-
+

Isover XtraPatch to samoprzylepne rzepy, które służą do precyzyjnego mocowania folii Vario XtraSafe, jak również folii paroizolacyjnych o zmiennym oporze dyfuzyjnym

XtraPatch Isover Vario – informacje szczegółowe

XtraPatch służy do szybkiego i precyzyjnego montażu paroizolacji XtraSafe. Dużym atutem jest mozliwość wielokrotnej korekty położenia folii. Zalecane powierzchnie klejenia to folie PA, PU, PE, PP, aluminiowe, plastik, metal, drewno, materiały drewnopochodne (płyta OSB). Ważne, aby powierzchnia była sucha, odtłuszczona i czysta. Wymiary rzepa: 20x60mm, długość- 12480mm.

Instrukcja użytkowania XtraPatch Isover Vario

Rzepy zostały zaprojektowane do montowania folii XtraSafe do powierzchni budowlanych: konstrukcji czy przegród budowlanych, ale dzięki swojej uniwersalności stanowi unikalne rozwiązanie o możliwym wielokrotnym mocowaniu według potrzeby instalatora. Istotne jest, że na niektórych powierzchniach rzepy należy instalować w odległości max 40cm, a w przypadku chropowatych powierzchni tę odległość należy zmniejszyć do 15cm. Na powierzchniach trudno przylepnych rzepy powinno dodatkowo mocować zszywkami.

Kup w zestawie