884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DEFENS SEAL COLOR klej do ogrodzeń 25 sztuk

Klej Defens Seal Color to produkt stosowany na zewnątrz i wewnątrz na większość materiałów budowlanych. Sprzedawany w kartonach po 25 sztuk.

Cena:

762,50 

-
+

Defens Seal Color to klej do ogrodzeń o bardzo dobrej przyczepności. Jego zamiennikiem jest klej do ogrodzeń Defens Bond Eco występujący w kolorze jasnobeżowym.

Defens Seal Color – informacje szczegółowe

Defens Seal Color to uszczelniacz na bazie polimerów, który szybko się utwardza pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu. Klej tworzy elastyczną i wytrzymałą spoinę, a dzięki swojemu składowi jest przyjazny dla środowiska. Klej posiada właściwości tłumiące hałas i drgania, nie kurczy się i charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Jest dostępny w kolorach: szarym, bazaltowym (czarnym), białym oraz kamień naturalny (kość słoniowa). Klej do kupienia w zestawie po 25 sztuk.

Gdzie stosować klej Defens Bond Color?

Klej można stosować na zewnątrz, jak również wewnątrz. Uszczelniacz można stosować do większości materiałów w przemyśle budowlanym, np. Aluminium, szkło, poliester, ABS, stal, drewno, płytki glazurowane, naturalny kamień. W przypadku betonu, cegły i betonu azbestowego zaleca się stosowanie podkładu.

Kup w zestawie