884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec – uszczelniacz do bloczków 300 ml

Uszczelniacz do bloczków ogrodzeniowych firmy Joniec to poliuretanowy preparat, który służy do polączenia elementów ogrodzeń modułowych firmy Joniec.

Cena:

28,00 

-
+

Uszczelniacz do bloczków ogrodzeniowych firmy Joniec to poliuretanowy preparat, który służy do polączenia elementów ogrodzeń modułowych firmy Joniec. Sprawdź także klej do bloczków Defense Bond.

Uszczelniacz do bloczków Joniec – informacje szczegółowe

Preparat ma barwę szarą i występuje w opakowaniach po 300ml. Klej posiada bardzo dobrą przyczepność do betonu, tworzyw sztucznych, cegły, jak również metalu i wielu innych podłoży. Jest odporny na starzenie (nie traci swoich właściwości wraz z upływem czasu). Prace montażowe powinny być wykonywane w temperaturze od +5oC do +40oC. Czas wiązania uszczelniacza w temperaturze +20oC i warstwie aplikacji 2 mm wynosi 24h.

Dlaczego warto wybrać uszczelniacz Joniec?

Klej zwiększa odporność na warunki atmosferyczne, zapewnia szybki i łatwy montaż pustaków ogrodzeniowych i jest odporny na mrozy i wysokie temperatury. Dzięki niemu uzyskasz silne łączenie i uszczelnienie spoin poziomych i pionowych między bloczkami.

Kup w zestawie