884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Decoverni Graffia zestaw na +- 45m2

Decoverni Graffia to efekt idealny dla osób ceniących praktyczne, ale niebanalne rozwiązania. Możesz wykonać go sam w domowym zaciszu.

Cena:

1404,83 

-
+

Farby dekoracyjne na ścianę zyskały dużą popularność dzięki swojej uniwersalności. Ich niejednolita struktura nierzadko może odciągnąć uwagę od drobnych ubytków na ścianie czy nierównych pomieszczeń. Efekt Graffia jest przeznaczony do zastosowań wewnętrznych i jest dostępny w 8 kolorach.

Decoverni Graffia – informacje szczegółowe

W celu stworzenia pełnego efektu Graffia potrzeba farby podkładowo-gruntującej z delikatnym ziarnem DK Quarzo oraz farby multikolorowej Graffia. Jak wykonać efekt Graffia? Tutaj znajdziesz film instruktażowy, gdzie krok po kroku zobaczysz czynności, jakie należy wykonać, aby efekt spełnił Twoje oczekiwania. Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu nałożenia oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.

A jeśli nie mogę się zdecydować na kolor?

Wybór koloru przez internet jest niełatwy, dlatego przed zakupem możesz zamówić zwrotny katalog Graffia, gdzie zobaczysz dostępne kolory w większej skali oraz dotkniesz ich struktury. Dodatkowo możesz skontaktować się z nami, a nasz konsultant wyśle Ci zdjęcia wystawki i/lub katalogu w różnych światłach. Zadzwoń 884 004 443. *Ten zestaw składa się z produktów barwionych i nie podlega zwrotowi.

Kup w zestawie