884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Decoverni Graffia 4kg dekoracyjna farba multikolorowa

Multikolorowa farba Decoverni Graffia dzięki swojej ponadczasowej formie i prostocie pozwala stworzyć w pomieszczeniu efekt bliskości z naturą.

Cena:

500,85 

-
+

Multikolorowa farba do wnętrz Graffia producenta Decoverni jest chętnie wykorzystywana do urozmaicenia nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Dzięki swojej uniwersalności zyskała popularność w tworzeniu systemu dekoracyjnej ściany - Graffia Decoverni.

Farba multikolorowa Graffia Decoverni – informacje szczegółowe

Farba Decoverni zapewnia wygląd i uczucie, które są bliskie naturze, co może pomóc w stworzeniu spokojnego i relaksującego środowiska. Idealnie pasują do wnętrz inspirowanych naturą, takich jak styl skandynawski, eko czy minimalistyczny. Miłośnicy zwykłych, surowych form pokochają farbę za jej prostotę. Farba występuje w dwóch pojemnościach: 2kg i 4kg. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie farby lub gotowych zestawów Decoverni – napisz do nas na kontakt@azari.pl lub zadzwoń 884 004 443.

Jak upiększyć swoje wnętrze?

Niebanalne farby Decoverni, które możesz nabyć za jednym kliknięciem, tworzą wyjątkowe efekty wizualne na ścianie, które mogą zmienić zwykłą przestrzeń w coś wyjątkowego i zapadającego w pamięć. Pozwalają na wyrażenie indywidualnego stylu i dodają charakteru pomieszczeniu. Skusisz się?

*Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu nałożenia oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.
*Ten produkt jest produktem barwionym i nie podlega zwrotowi.

Kup w zestawie