884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Decoverni Katalog Graffia

Katalog Decoverni Graffia przedstawia wszystkie dostępne odcienie efektu Decoverni Aurum. Dodatkowo zobaczysz strukturę efektu. Katalog jest zwrotny.

Cena:

55,00 

-
+

Marzysz o stworzeniu wnętrza, które będzie odzwierciedleniem Twojego charakteru? Wybrałaś już zestaw Decoverni, który Cię urzekł, ale martwisz się, że kolor na żywo będzie znacząco różnił się od tego na ekranie? Odkryj nieograniczone możliwości z Decoverni! Już teraz możesz zamówić dowolny katalog tynków dekoracyjnych i betonu architektonicznego, odesłać go i otrzymać zwrot kosztów!

Co zawiera katalog Decoverni?

Nie wiesz, od czego zacząć? Nasz wzornik nie tylko prezentuje kolorowe opcje, ale również dostarcza inspirujące aranżacje i pomysły na stylowe wnętrza. Każdy katalog zawiera strukturę danego efektu barwionego na odpowiedni odcień. Co to oznacza? Nie dostaniesz tylko kolorowego wydruku, ale będziesz mogła dotknąć, jak ten efekt wygląda w rzeczywistości! Odkryjesz, jak efekty zmieniają się pod wpływem padania promieni świetlnych, a także zobaczysz co to znaczy jedwabna farba. Przygotuj swoje zmysły dotyku i wzroku na prawdziwy odlot, który będzie namiastką Twojego przyszłego wnętrza.

Czy katalog jest zwrotny?

Każdy katalog spośród dostępnych: Decoverni Graffia, Decoverni Provence, Decoverni Muro, Decoverni Aurum, Decoverni Velli, Decoverni Concrete Grosso, Decoverni Sundeco, Decoverni Riflessi i CeboStyle Antico możesz zamówić, a po zobaczeniu kolorów - odesłać do naszej siedziby firmy. Działa to na zasadzie pewnej wypożyczalni. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mailową kontakt@azari.pl lub zadzwoń 884 004 443.

Kup w zestawie