884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Decoverni Aurum 0,75kg farba typu spiek rdza

Farba Decoverni Aurum umożliwia stworzenie tajemniczego, antycznego efektu na ścianie. Jest dostępna z dodatkami Silver oraz Gold.

Cena:

220,52 

-
+

Szukasz sposobu na nowatorskie wykończenie ścienne, które pozwoli uzyskać efekt antycznego spieku? Taki sposób na dekoracje ścienne doda wnętrzom tajemniczości i historycznego charakteru. Farba Aurum Decoverni została stworzona z myślą o tych, którzy pragną nadać swoim przestrzeniom wyjątkowego, archaizującego wyglądu, przypominającego o dawnych czasach i kulturach.

Farba Aurum Decoverni – informacje szczegółowe

Farba Aurum występuje w dodatkiem metalicznym Gold lub Silver. Występuje w dwóch pojemnościach: 0,75kg oraz 2,25kg. Jeśli chcesz stworzyć nietuzinkowy wygląd pomieszczenia - sprawdź gotowe zestawy Decoverni Aurum. Zastosowanie tej techniki wykończeniowej umożliwia stworzenie wrażenia głębi i tekstury, co czyni każdą przestrzeń bardziej dynamiczną i interesującą. Efekt antycznego spieku idealnie współgra z różnymi stylami wnętrzarskimi, od klasycznych, przez rustykalne, aż po nowoczesne minimalistyczne aranżacje.

Efekt rdzy na ścianie - jaki produkt kupić?

Efekt rdzy na ścianie lub inaczej efekt spieku na ścianie pomysłem wyprzedzają XXI wiek, a wyglądem wręcz przeciwnie - umożliwiają stworzenie unikalnego, starodawnego, surowego wyglądu ściany. Jeśli więc lubisz antyki, Twoje wnętrze jest pełne tradycji – koniecznie zapoznaj się z ofertą producenta farb i tynków dekoracyjnych Decoverni.

*Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu nałożenia oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.
*Ten produkt jest produktem barwionym i nie podlega zwrotowi.

Kup w zestawie