884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek InFire Murall 1200 biały z szybą

Biokominek marki Infire Murall 1200 podbił serca wielu osób, dzięki swoim wymiarom oraz przyciemnianej szybie, która dodaje elegancji pomieszczeniu.

Cena:

4250,50 

-
+

Kominek Murall 1200 jest przeznaczony do zawieszenia na ścianie za pomocą dwóch kołków montażowych. Nie jest zalecany do użytku na ścianach z płyt wiórowych, meblowych, gipsowych ani na ścianach pokrytych tapetą. Jego precyzyjna forma oraz generowane przez niego ciepło doskonale wzbogacą każdą przestrzeń.

Biokominek Murall 1200 – informacje szczegółowe

Biokominek Infire ma wymiary 1200x560x165mm i może być zawieszony lub wbudowany we wnękę o takich samych wymiarach. Biokominek Murall posiada hartowaną przyciemnianą szybę, palenisko o pojemności 2L, prosty typ palnika z regulacją płomienia. Jeśli interesują Cię mniejsze biokominki - sprawdź naszą ofertę na kominek Murall 800 czy biokominek Mural 1000.

Biokominki – niezawodny element domu

Biokominki do tej pory kojarzyły się z trudnym do osiągnięcia luksusem. Nie każdy bowiem mógł sobie pozwolić na takie zaaranżowanie wnętrza, które pozwoliłoby na wbudowanie kominka w ścianę. Teraz mamy wiele rodzajów biokominków: od tych wbudowanych, przez wiszące, po biokominek wolnostojący, który sprawdzi się nie tylko w dużym salonie, ale także na tarasie. Biokominki Infire są objęte 24 miesięczną gwarancją.

*Jest możliwość zamówienia kominka o indywidualnych parametrach. W tym celu należy skontaktować się ze Sprzedającym.
*Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu robienia zdjęć oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.

Kup w zestawie