884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Biokominek InFire Inportal 1 Frez czarny z szybą

Biokominek wolnostojący czarny z frezem Inportal 1 marki Infire dzięki swojej kontrukcji sprawi, że poczujesz się jak księżniczka na zamku.

Cena:

4750,00 

-
+

Model biokominek Inportal 1 to harmonijne połączenie klasycznej formy z nowoczesnymi rozwiązaniami biokominkowymi. Jego elegancka obudowa wykonana z lakierowanego na wysoki półpołysk MDF-u nadaje wnętrzom niepowtarzalny urok i klimat.

Biokominek Inportal 1 Infire – informacje szczegółowe

Biokominek wolnostojący Inportal 1 posiada wymiary całkowite 1150x1000x250mm. Zawiera hartowaną, zaokrągloną szybę 4mm, palenisko o pojemności 1L, falowy typ palnika z regulacją płomienia. Tak jak każdy biokominek Infire zawiera także dodatkowy zbiornik pod palnikiem oraz system odpowietrzający. Zaleca się umieszczenie biokominka w odległości minimum 50cm od materiałów łatwopalnych. Gwarancja 24 miesiące.

Co wyróżnia biokominek Inportal 1 marki Infire?

Jak spojrzymy na model Inportal 1 biokominek niejednemu z nas przypomnią się bajki o księżniczkach, zamkach. Biokominek dzięki frezom wygląda bardzo dumnie. Ten model nie wtopi się w tło pomieszczenia, ale będzie stanowił jego centralny punkt. Biokominek idealnie sprawdzi się w surowych pomieszczeniach, o dużej powierzchni, która nie została w pełni wypełniona. Jeśli szukasz bardziej uniwersalnego biokominka – sprawdź podobny model biokominek Inportal 2.

Kup w zestawie