884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Jaką skrzynkę na listy wybrać? Szukasz nowoczesna skrzynka na listy, która nie tylko będzie spełniać funkcję ochronną dla korespondencji, ale także będzie ułatwiać Ci życie i generować koszty związane z zakupem dodatkowych elementów potrzebnych do sprawnego funkcjonowania dzwonka czy domofonu.

Poznaj świat wyposażenie systemów ogrodzenia, gdzie znajdziesz różne propozycje – od tych najprostszych, po skrzynki z domofonem lub skrzynki z dzwonkiem. Nie martw się trudnością doboru koloru, ponieważ skrzynki Joniec występują też w wielu odcieniach!

Skrzynka na listy Joniec

Planując budowę ogrodzenia bardzo ważne jest pomyślenie o impregnacja ogrodzenia. Sprawa montażu skrzynki czy powieszenia numeru domu schodzi na plan drugi. Otóż nie z nami! Nasi specjaliści zwracają uwagę na zakup skrzynki już w trakcie wyboru ogrodzenia. Na początku przedstawimy najprostsze skrzynki na listy – skrzynka mała SMZ Joniec i skrzynka duża SDZ Joniec. Od niedawna każda skrzynka Joniec jest w zestawie z maskownicą, co – zdaniem wykonawców – podnosi jej estetykę oraz ułatwia montaż i skraca jego czas. Dlatego teraz nie musisz się martwić, że podczas przygotowywania otworu na skrzynkę – cięte krawędzie wyglądają niechlujnie i aż bolą w oczy.

Przeczytaj też: Skrzynki montowane w ogrodzeniu Joniec

Z czego jest wykonana skrzynka Joniec?

Skrzynka na listy Joniec jest wykonana ze stali nierdzewnej oraz blachy ocynkowanej ogniowo. W jakich kolorach występują skrzynki na listy? Może ciężko Ci jest wyobrazić sobie brązową skrzynkę czy grafitową skrzynkę – ale z nami to możliwe! Dzięki dostępności kolorów: tradycyjny inox, RAL 7021, RAL 7016, RAL 7048, RAL 9005 oraz RAL 8019. Masz ogrodzenie w kolorze marengo? A może w kolorze ogrodzenie onyx? Dopasuj skrzynkę do swojego ogrodzenia i otoczenia. Oczywiście uniwersalnym i najczęściej wybieranym kolorem wciąż jest skrzynka inox joniec, co nie zmienia faktu, że inne kolory, takie jak skrzynka czarna, skrzynka antracytowa czy skrzynka grafitowa stanowi doskonały element dekoracyjny.

Skrzynka na listy z domofonem Joniec

Zamawiając w sklep internetowy Azari.pl skrzynka z domofonem do Ciebie dotrze gotowy zestaw, w skład którego wchodzi:

  • Przycisk dzwonkowy podświetlany
  • Moduł rozmówny 824 500
  • Zasilacz domofonowy 18K1
  • Unifon analogowy w kolorze białym, wyposażony w przycisk otwarcia drzwi oraz jeden przycisk funkcyjny

Skrzynka SMDA – z maskownicą skrzynka SMDAM do słupka o głębokości 19-25,5cm występuje też w wersji do słupka o głębokości 26-41cm i jest to skrzynka SDDAM. Atrakcyjny jest też czas gwarancji, który wynosi aż 2 lata!

Skrzynka na listy personalizowana

Nie wiesz, gdzie umieścić numer domu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Skrzynka na listy personalizowana Joniec zawiera podświetlany numer posesji. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru zwykłej personalizowanej zwykłej skrzynki lub skrzynka personalizowana z dzwonkiem lub domofonem. To, o czym musisz pamiętać to fakt, że jest to produkt przygotowany specjalnie dla Ciebie, co oznacza, że czas realizacji wynosi około 2-4 tygodnie i nie podlega on zwrotowi.