884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Jak prawidłowo zaimpregnować ogrodzenie? Ile po montażu ogrodzenia trzeba poczekać, żeby je zaimpregnować? Od czego zależy czy pojawiają się wykwity na ogrodzeniu? Czym usunąć nalot na ogrodzeniu?

Nie masz obowiązku tego wiedzieć. Dlatego jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc. Jeśli nie wiesz, który impregnat będzie odpowiedni do Twojego ogrodzenia – skontaktuj się z nami drogą mailową kontakt@azari.pl lub zadzwoń 884 004 443.

Impregnat do ogrodzenia Protect Plus Joniec

Impregnat Protect Plus to prawdziwy hit wśród impregnatów! Co go wyróżnia na tle innych? Jest to jedyny impregnat, który przyciemnia ogrodzenia. Ale co to oznacza? Wyobraź sobie deszczowy dzień. Wyglądasz za okno i widzisz swoje ogrodzenie w zupełnie innej odsłonie: jest ciemne, wyraziste i nie widać na nim brudu! Otóż to! Impregnat Protect plus przyciemni ogrodzenie i nada mu niewidoczną powłokę, która umożliwi łatwiejsze czyszczenie ogrodzenia. Musisz jednak pamiętać, że impregnat do ogrodzenia joniec nie należy stosować do jasnych ogrodzeń, czyli do Roma Mega snow, Roma Horizon biały, Gorc silver. Czym więc zaimpregnować te ogrodzenia?

Przeczytaj też: Wybór ogrodzenia – o czym zapominamy?

Impregnat hydrofobowy Joniec

Impregnat hydrofobowy zostawia kolor i nakłada niewidzialną powłokę, która chroni ogrodzenie. Jest to jedyny impregnat, który można stosować do wszystkich systemów ogrodzenia, czyli do: Roma Mega, Roma Horizon, Roma Diamond, Roma Perfect, Roma Nova, Roma Classic a także do ogrodzenia łupane Gorc. Dlaczego warto impregnować ogrodzenie? Odpowiedź jest prosta – ogrodzenie po paru miesiącach nie będzie wyglądać tak, jak bezpośrednio po montażu. A preparaty do betonu, takie jak impregnat hydrofobowy tworzy ochronną membranę, wiążę kurz i zapobiega zanieczyszczaniu powierzchni, przedłuża żywotność ogrodzenia, zwiększa parametry mrozoodporne, a przede wszystkim nie zmienia pierwotnego koloru.

ogrodzenie roma horizon piryt

Impregnat koloryzujący Premium

Impregnat koloryzujący występuje w dwóch kolorach: preparat grafitowy do ogrodzeń i preparat biały do ogrodzeń. Dodatkowo spotkasz się z dwiema wersjami tego preparatu: Preparat koloryzujący Joniec i Preparat koloryzujący Joniec Premium. Czym się różnią? Premium sprawia, że ogrodzenie uzyskuje kolor czystej bieli – poniekąd zmieniasz kolor ogrodzenia, bo jak wiadomo beton, z którego są wykonane pustaki ogrodzeniowe Joniec nie jest idealnie biały. Dlatego przed wyborem preparatu warto zakupić testery i sprawdzić, który kolor ogrodzenia po pomalowaniu bardziej nam odpowiada.

A co z wykwitami na ogrodzeniu?

Na to też jest sposób! Impregnat do usuwania wykwitów i nalotów poradzi sobie z każdym tego typu defektem. Dzięki niemu pozbędziesz się białych plam i nacieków nie tylko z ogrodzenia Joniec, ale także z architektury ogrodowej, takiej jak elementy skarpowe czy gazony. Jak działa preparat na wykwity? Usuwa osady solne, takie jak siarczany i węglowodany, usuwa zabrudzenia takie jak kurz, pył czy zacieki i usuwa pozostałości zaprawy. Warto pamiętać, że odpowiedni czas na nakładanie wszelkich impregnatów i preparatów to około miesiąc po montażu ogrodzenia.