884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Oświetlenie domu i ogrodu – nowoczesne lampy LED

utworzone przez | mar 22, 2024 | Białystok, Bydgoszcz, Elbląg, Koszalin, lampy led, Ledbruk, Łomża, Olsztyn, oświetlenie liniowe, oświetlenie ogrodu, palisady, płyty tarasowe Kost-Bet, Poznań, Słupsk, Suwałki

Gdzie kupię lampy ogrodowe led? Gdzie dostanę lampy do ogrodu? Lampy ogrodowe Led to popularne rozwiązanie, ktore umożliwia tworzenie dowolnych aranżacji podwórka. Dzięki różnorodnym opcjom – od lampy led kule, po oświetlenie liniowe montowane w ziemi – każdy może znaleźć coś dla siebie.

Podczas wybierania lamp do ogrodu powinnaś zwrócić uwagę na to, jaką funkcję będą pełnić lampy ogrodowe. Czy będą tylko źródłem światła? Czy rozświetlą alejkę w ogrodzie? A może mają stanowić ozdobę Twojego podwórka? Przyjrzyjmy się unikalnym rozwiązaniom, jakimi są: lampy led kwadratowe, lampy led kule, świecący kamień czy oświetlenie liniowe.

Oświetlenie liniowe Ledbruk

Oświetlenie liniowe to ponadczasowe i zdecydowanie zwracające na siebie uwagę rozwiązanie. Paski świetlne montowane są w kostce brukowej, wzdłuż alejek, przed garażem, a nawet dookoła tarasu. Dzięki dostępności wielu długości – 1m, 0,5m, 1,45m a nawet 0,90m możesz idealnie dopasować długość do terenu. Gotowa oprawa najazdowa hermetyczna jest dostępna w wersji światła: biały zimny, biały ciepły, CCT oraz RGB. Co wyróżnia oświetlenie liniowe Ledbruk? Odpowedź jest prosta – lampy Ledbruk są produkowane w Polsce, energooszczędne, wodoszczelne, łatwe w montażu i posiadaja nacisk maksymalny aż dwie tony! Dzięki temu umieszczane są nie tylko w domowych zaciszach, ale też miejscach użyteczności publicznej i parkach.

Przeczytaj też: O czym należy pamiętać podczas wyboru ogrodzenia?

Lampy CCT a lampy RGB+CCT – różnice

Lampy ogrodowe występują też w wersji stojącej lampy montowanej w ziemi. Są to lampy kwadratowe i okrągłe. Barwa CCT oznacza dokładnie skorelowaną temperaturę barwową, czyli możliwość zmiany barwy ciepłej do zimnej (od 3100K do 5300K) łącznie z możliwością ściemniania światła. Natomiast wariant RGB+CCT w zestawie posiada dodatkowe diody RGB, dzięki którym użytkownik ma dostęp do pełnej palety barw. Ta opcja przydaje się, gdy zalezy nam na doświetleniu tarasu lub ścieżki na podwórku.

Świecący kamień do ogrodu

Świecący kamień LedStone swoje miejsce znalazł przy podwórkowych zbiornikach wodnych, takich jak oczka wodne czy sadzawki. W dzień nie zwraca na siebie uwagi, ale kiedy tylko pojawi się zmierzch wszystkie oczy będą zwrócone na niego. Świecący kamień Led to niebanalne rozwiązanie z 8 tonową odpornością na nacisk.

Kula ogrodowa Led

Kule ogrodowe Ledbruk są wykonane w minimalistycznym stylu. Właśnie dzięki swojej prostocie lampy kule zyskały wielu zwolenników. Kula lampa sama w sobie jest piękną ozdobą, ale to w połączeniu z roślinnością – krzewami, kwiatami i drzewami tworzy piękny efekt świetlny dookoła Twojego domu.

Musimy pamiętać, że na atmosferę domu i funkcjonalność przestrzeni wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest właśnie oświetlenie Ledbruk. Nasze innowacyjne rozwiązania, takie jak oświetlenie liniowe Ledbruk czy oprawa najazdowa Ledbruk umożliwiają dostosowanie oświetlenia do Twoich preferencji. Niezależnie od tego, czy poszukujesz energooszczędnych lamp LED, barwy CCT czy też kolorowych efektów RGB – w naszym sklep internetowy Azari.pl znajdziesz coś dla siebie!