884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ogrodzenie to nie tylko element dekoracyjny domu. Pełni on funkcję zaznaczenia terenu, odgrodzenia go i zabezpieczenia przed intruzami. Dodatkowo ogrodzenie Joniec pilnuje Twojej prywatności umożliwiając Ci stworzenie pełnego muru lub delikatnego ogrodzenia z podmurówką i słupkami. To Ty decydujesz, czy przechodnie będą mogli zerkać i podziwiać Twoją architektura ogrodowa, taka jak palisady, stopnie schodowe KostBet czy płyty tarasowe KosBet, czy stworzysz zamkniętą przestrzeń, gdzie wstęp będą mieli tylko Twoi najbliżsi.

Gdzie kupię ogrodzenie Roma Joniec?

W ostatnim czasie dzięki rozwojowi wielu dziedzin gospodarki niemożliwe staje się możliwe. Skoro ludzie latają na księżyc – dla nas nie ma problemu, żeby dowieźć Twoje ogrodzenie DrewBet w dowolne miejsce w Polsce. Porównanie oczywiście z przymróżeniem oka. Podoba Ci się ogrodzenie Roma Mega? A może stawiasz na ogrodzenie Roma Horizon? Są to dwa najpopularniejsze systemy ogrodzenia Joniec.

Przeczytaj też: Płyty tarasowe – funkcjonalność i estetyka w Twoim ogrodzie!

Roma Mega czy Roma Horizon?

Oprócz trwałości, wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne – Roma Horizon i Roma Mega wyróżnia szeroka gama kolorów, takich jak ogrodzenie onyx, które pasuje do każdego stylu domu i każdego otoczenia. Nie wiem czy wiesz, ale na każdym ogrodzeniu z czasem pojawią się wykwity. Jest to spowodowane wypłukiwaniem wapnia z pustak ogrodzeniowy RM19 czy pustak ogrodzeniowy BH20. Joniec jako niezawodna firma posiada w swojej ofercie duży wybór chemia do betonu, taka jak preparat przeciwko wykwitom i nalotom lub preparat koloryzujący. Z nami zabezpieczysz swoje ogrodzenie i sprawisz, że będzie w dobrej kondycji na długie lata.

ogrodzenie joniec roma horizon marengo czy onyx

Ogrodzenia DrewBet

Popularnym systemem ogrodzeń jest też ogrodzenie Cubo lub ogrodzenie Cubo Mini firmy DrewBet. Jest to propozycja stworzona z myślą o osobach, które cenią funkcjonalność i prostotę. Surowe, geometryczne kształty pustak ogrodzeniowy K1 czy pustak do ogrodzenia KM1 wpasują się w nowoczesną oraz tradycyjną architekturę, a bogata szata kolorystyczna umożliwi dopasowanie ogrodzenia do koloru jasnej lub ciemnej elewacji.

O czym pamiętać podczas wyboru ogrodzenia?

To pytanie często towarzyszy Klientom, którzy stoją przed podjęciem decyzji. Oprócz odpowiedniego kleju do ogrodzeń – klej do ogrodzeń Defens Bond Eco, uszczelniaczu do daszków – klej do daszków Defens Seal, warto pamiętać o skrzynka na listy Joniec. Jest to produkt, który od marca 2024 roku jest produkowany w zestawie z maskownicą, co oznacza, że fachowcy będą mieli ciut mniej pracy 😉 Maskownica, jak sama nazwa wskazuje, maskuje niedoskonałości powstałe podczas wycinania w ogrodzeniu otworu na skrzynkę.

Led Block Light – lampa pod daszek ogrodzeniowy

Ale czy tylko? Lampa Led Block Light jest montowana pod lub zamiast daszka ogrodzeniowego. Jest to duża inwestycja w nowoczesny wygląd ogrodzenia, a co z tym idzie – nowoczesny wygląd domu. Oprócz podstawowej opcji, jaką jest lampa w formie daszka Led Block Light możesz wybrać opcję Lampa Led Block Multi, która jest połączona z bramą i zaświeci się podczas wjazdu na posesję. Polecamy wybór przynajmniej 3 sztuk ze względu na estetyczne umieszczenie lamp – przy furtce i bramie. Dzięki takiemu układowi osiągniesz wizualny efekt oryginalnego ogrodzenia.