884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec maskownica do skrzynki dużej – MASK SD

Maskownica do skrzynek firmy Joniec to element, który służy do estetycznego wykończenia i zamaskowania brzegów skrzynki na listy.

Cena:

87,00 

Brak w magazynie

Od marca 2024 roku skrzynki firmy Joniec są produkowane wraz z wbudowaną maskownicą, dlatego nie ma potrzeby oddzielnie dokupować maskownicy. Wybrałaś już wymarzoną skrzynkę na listy? Maskownica jest nazywana ramką tylną, która umożliwia estetyczne wykończenie i zamaskowanie przestrzeni dookoła skrzynki.

Maskownica do skrzynek Joniec – informacje szczegółowe

Maskownica tylna wykonana jest z blachy nierdzewnej. Jest dostępna w kolorze inox. Pasuje do skrzynek na listy firmy Joniec. Podczas montażu skrzynek przelotowych ogrodzeniowych pojawia się problem z wykończeniem fugi przy brzegach skrzynek. Maskownica w estetyczny sposób zamaskuje te niedoskonałości.

Skrzynki na listy Joniec – czym się charakteryzują?

Skrzynki na listy takie jak skrzynka mała SMZ sa dostępne w systemowym kolorze inox, jak również w kolorach na zamówienie RAL 7021*, RAL 8019*, RAL 7016*, RAL 7048*, RAL 9005*. Skrzynka idealnie pasuje do ogrodzeń modułowych Joniec. Szeroki wybór skrzynek sprawia, że są one najchętniej kupowane do ogrodzeń firmy Joniec. Możesz wybrac skrzynkę z domofonem, klawiaturą czy czytnikiem. Sprawdź sama!

Kup w zestawie