884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec Przęsło betonowe KOMBO KO_TIDE (50,4x10x10cm)

Przęsła ogrodzeniowe betonowe Joniec umożliwiają nieograniczone możliwości aranżacji – można je dowolnie łączyć i eksperymentować z kolorami.

Cena:

12,04 14,22 

-
+

Ogrodzenie to nie tylko element o praktycznym zastosowaniu, ale też chroniącym naszą prywatność. Oprócz słupków ogrodzeniowych i podmurówki ważne są przęsła wypełniające przestrzeń między słupkami. Przęsła betonowe Joniec znane są z eleganckiego wyglądu.

Przęsła betonowe Joniec – informacje szczegółowe

W naszej ofercie znajdziesz przęsła ogrodowe KO_TIDE oraz przęsła KO_SEA oraz dedykowany do nich daszek DKO. Dzięki dostępności trzech uniwersalnych kolorów, jakimi są kolor grafitowy, kolor szary i kolor biały z łatwością dopasujesz je do swojego ogrodzenia. Możesz postawić na widoczny akcent w postaci białego przęsła lub dopasowane grafitowe przęsło, które idealnie sprawdzi się w połączeniu z bloczek BH20 onyx.

Co dają przęsła betonowe?

Przęsła betonowe w przeciwieństwie do klasycznych metalowych mają dużo masywniejszą formę i są w stanie wypełnić całą przestrzeń jednocześnie jej nie obciążając wizualnie. Przęsła betonowe tworzą spójną całość z ogrodzeniami gładkimi Joniec: Roma Mega, Roma Horizon, Roma Diamond, Roma Perfect czy Roma Classic.

Kup w zestawie