884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec Bloczek elewacyjny narożny TOM T20N (39×19,5x19cm)

Bloczek elewacyjny Tom firmy Joniec sprawdzi się idealnie w budynkach o nowoczesnej architekturze, a także jako cokół elewacyjny.

Cena:

23,06 

-
+

Bloczki elewacyjne Tom sprawdzą się w budynkach o różnej architekturze: domach jednorodzinnych, obiektach biurowych czy garażach. Płytki elewacyjne Piano Joniec imitują wygląd kamienia łupanego i można je użyć wewnątrz jak i na zewnątrz tworząc wyjątkowy naturalny nastrój.

Bloczki elewacyjne Tom Joniec – informacje szczegółowe

Do produktów elewacyjnych Joniec należą bloczki elewacyjne TOM i płytki elewacyjne PIANO. Bloczki Tom występują w czterech rozmiarach i są dostępne w pięciu modnych kolorach: vera, stalowy, piryt, onyx oraz cytryn. Bloczki elewacyjne zyskały popularność na elewacji przy tarasach, a także na balkonach. Dzięki różnorodnym kształtom i kolorom możesz stworzyć niebanalny efekt, który doda elegancji Twojemu domowi.

Płytki elewacyjne Piano Joniec

Płytki elewacyjne Piano są sprzedawane w opakowaniu po 8 sztuk, które pozwala zakryć 0,24m2 powierzchni. Płytka elewacyjna Piano występuje w czterech kolorach: alaska, piryt, czarny, bronzyt. Płytka jest jednostronnie łupana, odporna na czynniki atmosferyczne i barwiona w masie.

Kup w zestawie