884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Joniec – Impregnat hydrofobowy uniwersalny

Impregnat hydrofobowy firmy Joniec tworzy ochronną membranę, która zabezpiecza bloczki ogrodzeniowe przed wnikaniem wody. Poznaj jego wszystkie zalety!

Cena:

110,99 

-
+

Posiadasz ogrodzenie, w którym jest zastosowana technologia SCRATCH, takie jak GORC Top, ROMA Perfect, ROMA Diamond, ROMA Nova lub GORC w kolorze białym albo ROMA Horizon w kolorze białym? Impregnat hydrofobowy jest własnie dla Ciebie. Sprawdź!

Impregnat hydrofobowy Joniec – informacje szczegółowe

Impregnat hydrofobowy przedłuża żywotność ogrodzenia, zwiększa jego odporność na warunki atmosferyczne. Tworzy na bloczkach ochronną membranę, która zabezpiecza powierzchnię przed wnikaniem wody. Dodatkowo wiąże kurz i zapobiega zanieczyszczeniu pustaków ogrodzeniowych. Istotny jest fakt, że powierzchnia nie zmienia pierwotnego koloru i zachowuje właściwości oddychające. Impregnat występuje w pojemnikach o pojemności 5L.

Gdzie użyć impregnatu hydrofobowego Joniec?

Impregnat dedykowany jest do ogrodzeń modułowych łupanych takich jak GORC, jak również ogrodzeń modułowych gładkich ROMA. Aby wzmocnić kolor ogrodzenia łupanego należy zastosować impregnat do ogrodzeń Protect firmy Joniec. Jeśli chcesz zamówić tester o pojemności 100ml - skontaktuj się z nami. Napisz na adres: kontakt@azari.pl

Kup w zestawie