884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT – rozbijacz śniegu STAL-SNOW

Rozbijacze śniegu montowane wraz z drabinkami przeciwśniegowymi i wspornikami stanowią skuteczną barierę dla zsuwającego się śniegu.

Cena:

12,84 16,17 

-
+

Głównym zadaniem zabezpieczeń przeciwśniegowych takich jak rury przeciwśniegowe czy drabinki przeciwśniegowe jest skuteczna ochrona przechodniów i przedmiotów znajdujących się w strefie gwałtownego zsuwania się śniegu z dachu. Sprawdź ofertę zabezpieczeń przeciwśniegowych i ciesz się bezpieczeństwem w zimę.

Rozbijacz śniegu i lodu IVT – informacje szczegółowe

Rozbijacz jak sama nazwa wskazuje służy do rozbicia warstwy osuwającego się śniegu. W zależności od rodzaju pokrycia dachowego zaleca się montaż poszczególnych rozbijaczy. Typ A do dachówki zakładkowej cementowej i ceramicznej, typ B do papy, blachy płaskiej, gontów bitumicznych, blachy trapezowej i blachodachówki, typ C do dachówki karpiówki. Same rozbijacze nie przyniosą skutku, dlatego są one uzupełnieniem systemu zabezpieczeń przeciwśniegowych składających się z drabinek przeciwśniegowych i wsporników.

Jak działa rozbijacz śniegu?

Jak widać na załączonym obrazku rozbijacze mają ostrzejsze krawędzie przypominające włócznię. Po zamontowaniu, gdy bryła lodu, warstwa śniegu zsuwa się z dachu – rozbijacz skutecznie blokuje bryle swobodny spadek rozbijając ją na części.

Kup w zestawie