884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

IVT – mocownik na rąbek typu ,,klik”

Mocownik typu klik firmy IVT umożliwia montaż wsporników drabinki przeciwśniegowej STAL-SNOW do blach na zakładkę stojącą.

Cena:

31,47 36,28 

-
+

Mocownik lub inaczej nazywany wspornik umoćliwia montaż wsporników do blach typu “klik”. Przeczytaj opis i dowiedz się, czego potrzebujesz, aby stworzyć kompletne rozwiązanie dla Twojego domu.

Mocownik do blach panelowych typu “klik” - informacje szczegółowe

Aby stworzyć kompletne zamocowanie drabinki przeciwśniegowej STAL-SNOW potrzebne jest zastosowanie właściwego wspornika uniwersalnego płaskiego. Występuje on w dwóch wariantach: TYP NR, gdzie maksymalna wysokość zamka wynosi 28mm i TYP WR, gdzie ta wysokość wynosi 46mm. Mocownik występuje w kolorze ocynku naturalnego, czarnym, brązowym, antracytowym, kasztanowym i ceglastym.

Oferta zabezpieczeń śniegowych IVT

Producent rozwiązań systemowych na dach IVT oferuje szeroki wybór produktów, które zapewnią bezpieczne poruszanie się i dostęp do elementów montowanych na obszarze dachu. Dzięki uniwersalności produktów można je stosować do wszystkich dachówek betonowych i ceramicznych, pokryć z blachy i gontów dostępnych na rynku. Jeśli w naszej ofercie nie ma koloru, który Ciebie interesuje – skontaktuj się z nami w celu złozenia specjalnego zamówienia na produkt w dowolnym kolorze z palety RAL.

Kup w zestawie