884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Galeco STAL2 – narożnik wewnętrzny klejony

Narożnik wewnętrzny klejony 90° to element systemu rynnowego Galeco STAL2, który służy do połączenia dwóch kwadratowych rynien Galeco.

Cena:

146,39 161,10 

-
+

Wiedziałaś, że Galeco ma aż 6 rodzajów systemów rynnowych? W tym system PVC, PVC2, STAL, bezokapowy czy QSTALYO. Nadal nie jesteś pewna, czy znajdziesz swój ulubiony? Przedstawiamy Ci system rynny kwadratowej STAL 2 Galeco. Jest to nowatorskie rozwiązanie stworzone z myślą o nowoczesnych i estetycznych rozwiązaniach, które idealnie wkomponują się w bryłę każdego budynku. Narożnik wewnętrzny inaczej łuk wewnętrzny 90° służy do połączenia dwóch rynien kwadratowych Galeco STAL2 schodzących pod kątem prostym.

Cechy systemu stalowego Galeco STAL 2

System rynnowy stalowy Galeco STAL2 występuje w rozmiarze 125/80x80mm i jest najczęściej wykorzystywany do orynnowania domów jednorodzinnych, małych obiektów przemysłowych oraz budynków mieszkalnych. Dzięki kwadratowej rynnie system jest bardziej wydajny niż te z konkurencyjnymi rynnami o rozmiarze 125 mm i profilu okrągłym. Kwadratowa rura spustowa została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach idealnie współgrających z bryłą budynku.

Czym charakteryzują się rynny kwadratowe Galeco STAL2?

Rynna kwadratowa umożliwia zamontowanie maskownicy podsufitkowej, którą zatrzaskuje się w dolne zamki haków doczołowych. Dzięki temu możemy zasłonić przednią część rynny i wykończyć dolną część okapu dekoracyjną podsufitką otrzymując efekt gładkiego wykończenia okapu. Elementy występują w trzech kolorach: grafitowym, czarnym i antracytowym (ciemnosrebrnym), dzięki czemu jesteś w stanie dobrać odpowiedni odcień do swojego dachu. Do systemu rynnowego stalowego kwadratowe należy także łącznik rynny czy mufa.

System rynny kwadratowej stalowej Galeco STAL2 – zalety

Elementy systemu STAL2 marki Galeco odznaczają się wysoką estetyką wykonania. Kwadratowy kształt rynien i rur spustowych pozwala na uzyskanie bardzo nowoczesnej bryły budynku oraz zapewnia większą wydajność systemu. Atutem Galeco STAL2 jest maskownica, która zasłania rynnę i daje efekt gładkości i spójności budynku.

Kup w zestawie