884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

SIBA Round – osłona przeciwrozpryskowa narożna

Osłona przeciwrozpryskowa narożna jest dodatkowym elementem systemu rynnowego, który zapobiega rozbryzgiwaniu się wody poza rynnę.

Cena:

119,19 

-
+

Osłona przeciwrozpryskowa narożna, znana również jako osłona narożna, jest elementem montowanym na narożnikach rynnowych budynków w celu ochrony fasady przed deszczem i wodą rozpryskującą się podczas opadów atmosferycznych.

Osłona przeciwrozpryskowa narożna - zastosowanie

Osłona przeciwrozpryskowa narożna Siba Round zmniejsza ryzyko uszkodzeń powodowanych przez deszcz, który rozpryskuje się na zewnętrznych narożnikach budynków. Dzięki temu chroni elewację przed nadmiernym zwilżeniem, co może prowadzić do powstawania plam, osadzania się brudu, korozji lub uszkodzeń powierzchni.

Osłona narożna - jak używać na dachu?

Osłona posiada specjalne uchwyty, dzięki czemu można ją w łatwy sposób montować nawet w późniejszym okresie eksploatacji systemu. Dzięki swojej konstrukcji osłona narożna kieruje spływającą wodę z narożnika z dala od fasady budynku. Zapobiega to wnikaniu wody w szczeliny i przestrzenie między elementami fasady, co mogłoby prowadzić do powstawania wilgoci, pleśni lub innych uszkodzeń konstrukcyjnych. Występuje w aż 10 odcieniach, dzięki czemu można ją dopasować do koloru systemu rynny okrągłej zastosowanym na dachu.

Kup w zestawie