884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

DEFENS klej do ogrodzeń czarny 290ml

Defens Seal to popularny klej do ogrodzeń, który występuje też w kolorze czarnym. Spraw, by Twoje ogrodzenie było prawidłowo zamontowane z Defensem!

Cena:

30,99 

-
+

Montaż ogrodzenia to bardzo ważny proces wpływający na trwałość i wygląd ogrodzenia Joniec na długie lata. Defens Seal Color to jednoskładnikowy klej do ogrodzeń czarny. Dlaczego warto go wybrać i co go wyróżnia spośród innych?

Czarny klej do ogrodzeń Defens

Widoczna jest teraz moda na dwie główne barwy wśród ogrodzeń. Są to na przykład ogrodzenie Roma Mega snow, ogrodzenie Roma Horizon białe czy ogrodzenie Roma Mega lidyt albo ogrodzenie Roma grafitowe. Z myślą o kolorach ogrodzenia w naszej ofercie znajdziesz różne kleje/uszczelniacze do bloczków. Jednym z nich – obok uszczelniacz Joniec – jest Defens Seal, który idealnie sprawdzi się do montażu pustaków oraz daszków.

Zastosowanie Defens Seal

Defens Seal to nie tylko klej do ogrodzeń. Posiada on bardzo dobrą przyczepność do materiałów budowlanych, takich jak szkło, aluminium, poliestr, ABS, stal, drewno, naturalny kamień, płytki glazurowane, beton czy cegła. Produkty Defens są odporne na warunki atmosferyczne, nie kurczą się, sa wydajne i nie zawierają rozpuszczalników.

Kup w zestawie