884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Cebos CeboStyle Antico srebrna 0,5L włoska farba piaskowa

Farba piaskowa w kolorze srebrnym. Stosowana jako samodzielna dekoracja, a także jako fuga do betonu architektonicznego.

Cena:

222,57 

-
+

Farba piaskowa w kolorze srebrnym. Stosowana jako samodzielna dekoracja, a także jako fuga do betonu architektonicznego.

Zastosowanie:
Po uprzednim zagruntowaniu możemy go stosować na podłożach betonowych, tynkach gipsowych, cementowych,
cementowo-wapiennych, płytach gipsowo-kartonowych itp.

Sposób przygotowania powierzchni:
Powierzchnia powinna być sucha, stabilna, pozbawiona resztek starych farb. Powierzchnie silnie chłonące należy wcześniej zagruntować gruntem głębokopenetrującym Decoverni DG 150 i pozostawić do wyschnięcia na 4 – 6h.

Jako samodzielna dekoracja:

  1. Na powierzchnię nanosimy wałkiem lub pędzlem białą farbę podkładową Decoverni Quarzo. Pozostawiamy do wyschnięcia na około 6 – 8h.
  2. Farbę CeboStyle Antico nanosimy w 2 warstwach przy pomocy płaskiego pędzla. 1 warstwę nakładamy, stosując ruchy krzyżowe. Pozostawiamy do wyschnięcia na około 4 - 6h. 2 warstwę nakładamy w analogiczny sposób jak 1 warstwę. Zwracamy szczególną uwagę, aby po nałożeniu nie pozostawały ślady po pędzlu. Jeżeli takowe zostają, należy je zniwelować, ponownie prowadząc po ścianie pędzlem.
  3. Jeżeli ktoś chce, do farby można dodać brokat Cebo Glitter. Powstałą w ten sposób mieszankę należy zużyć w przeciągu 6 dni.

Jako fuga do betonu architektonicznego:

  1. Po zagruntowaniu ściany pod beton architektoniczny wyznaczamy miejsce położenia fug.
  2. W wyznaczonych miejscach pędzlem wymalowujemy pasy o szerokości nieco większej od planowanej szerokości fugi (np. chcemy fugę o szerokości 10 mm, więc dla bezpieczeństwa wymalowujemy fugę o szerokości 20 - 30 mm). Pozostawiamy do wyschnięcia.
  3. Po wyschnięciu na pasy naklejamy taśmę o docelowej szerokości fugi. Nakładamy beton, modelujemy go, a następnie, jak masa jest jeszcze miękka, zrywamy taśmę. Pozostawiamy do wyschnięcia.
  4. Dalej dekorację wykonujemy w sposób, jaki jest zalecany do danej dekoracji (czyli w tym przypadku sposób wykonywania betonu architektonicznego.

Jako szablon:

  1. Sposób postępowania jest analogiczny, jak przy fudze do betonu, z taką różnicą, że zamiast taśmy naklejamy szablon. Farbę wymalowujemy pod całym szablonem.

Filmik instruktażowy, pokazujący sposób wykonania:

Orientacyjna wydajność: 6 - 7 m2/l (przy wykonywaniu 2 warstw)

Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu nałożenia oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.

Ten produkt jest produktem barwionym i nie podlega zwrotowi.

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Kup w zestawie