884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

BRYZA odzyskiwacz wody deszczowej 110mm

Odzyskiwacz wody deszczowej PVC Bryza to element systemu orynnowania, który służy do zbierania i przechowywania wody deszczowej.

Cena:

58,30 

-
+

Odzyskiwacz wody deszczowej to system, który jest zaprojektowany do zbierania, przechowywania i wykorzystywania wody deszczowej z powierzchni dachów w okresach opadów deszczu. Jest to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala na wykorzystanie deszczówki do różnych celów, np. Nawodnienia ogrodu.

Odzyskiwacz wody deszczowej PVC Bryza – informacje szczegółowe

Odzyskiwacz wody deszczowej występuje w trzech systemach: 63mm, 90mm i 110mm. Dostępna kolorystyka obejmuje kolor czarny, biały, grafitowy, brązowy, ceglasty, czerwony, zielony i miedziany. W komplecie znajduje się przyłącze i szybkozłączka w kolorze grafitowym, dzięki czemu z łatwością podłączysz go do węża ogrodowego i odprowadzisz deszczówkę do zbiornika.

Dlaczego odzyskiwacz wody zyskał tak dużą popularność?

Odzyskiwacz wody deszczowej to przykład zrównoważonego rozwiązania, które pozwala na efektywne zarządzanie zasobami wodnymi, oszczędność wody pitnej i zmniejszenie wpływu na środowisko naturalne. Jest to coraz bardziej popularna opcja w budownictwie i gospodarstwach domowych, szczególnie w regionach o zmiennej dostępności wody.

Kup w zestawie