884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Pellet drzewny Garbatka

Pellet drzewny Garbatka pozwala na efektywne ogrzewanie budynku. Posiada wysoką kaloryczność oraz wytrzymałość mechaniczną.

Cena:

1360,00 

-
+

Chcesz zapewnić sobie ciepło i wygodę? Pellet drzewny Garbatka jest produkowany z czystej trociny sosnowej, dzięki czemu nie zawiera zanieczyszczeń. Sprawdź sam!

Pellet drzewny Garbatka – informacje szczegółowe

Pellet Garbatka to polski produkt, który jest wytwarzany w Garbatce Długiej. Pellet drzewny posiada wysoką kaloryczność wynoszącą ponad 17 MJ/kg. Dzięki starannie doprecyzowanemu procesie produkcji pellet zawiera znikoma ilośc popiołu (poniżej 0,7%). Pellet posiada wilgotność mniejszą niż 10%, a jego wytrzymałość przekracza 98%. Pellet Garbatka jest produkowany z drewna korowatego, czyli pozbawionego kory - dzięki czemu nie zawiera zanieczyszczeń, brudów. Nasz jasny pellet jest wysyłany paletowo. Waga pelletu na palecie wynosi 975kg (65 worków). Cena podana na stronie produktu obejmuje cenę za paletę pelletu. Jeśli interesuje Cię mniejsza ilość pelletu – skontaktuj się z nami. W razie pytań zadzwoń 884 004 443 lub napisz kontakt@azari.pl

Dlaczego warto ogrzewać pelletem?

Pelet drzewny Garbatka charakteryzuje się wysoką kalorycznością, czyli ilością ciepła, jaka powstaje podczas całkowitego spalania. Ogromną zaletą pelletu jest fakt, że nie zawiera szkodliwych substancji i nie emituje przykrego zapachu. Dzięki swojej cenie, ogrzewanie pelletem pozwala znacząco obniżyć comiesięczne rachunki. Dzięki tym zaletom, pellety drzewne stały się atrakcyjną opcją dla osób poszukujących wydajnych, ekologicznych i ekonomicznych źródeł ciepła do swoich domów.

Kup w zestawie