884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Ruukki Śniegołap do blach dachówkowych

Śniegołap firmy Ruukki to skuteczne zabezpieczenie zdrowia, życia i mienia przed gwałtownie zsuwającym się śniegiem z dachu zimą.

Cena:

13,72 

-
+

Co prawda jesień w Polsce nie zawsze wygląda jak przeddzień zimy. Warto jednak wcześniej pomyśleć o zabezpieczeniach przeciwśniegowych, które montowane na dachu - zmniejszają ryzyko uszkodzenia zdrowia i mienia. Sprawdź ofertę śniegołapów firmy Ruukki i ciesz się bezpieczeństwem już teraz!

Śniegołap Ruukki – informacje szczegółowe

Śniegołap jak wiadomo jest używany do zabezpieczenia od zsuwającego się gwałtownie śniegu. Jest to zabezpieczenie nie tylko dachu (czyli systemu rynnowego, pokrycia dachowego), jak również osób stojących obok budynku lub samochodu. Śniegołap Ruukki stworzony został do blach dachówkowych. Wykonany jest z płaskownika. W zestawie znajdziesz także uszczelkę i śrubę montażową. Dzięki szerokiej gamie kolorów: czarny, antracytowy, grafitowy, czekoladowobrązowy, ciemnobrązowy, ceglasty i wiśniowy - z łatwością dopasujesz go do Twojego dachu.

Po co montuje się śniegołapy?

Śniegołapy mają różne postaci. Są to rury przeciwśniegowe, barierki przeciwśniegowe lub zwykłe rozbijacze śniegu. Każdy z tych produktów rozbija śnieg, dzięki czemu spada od z dachu w mniejszych partiach i w bardziej kontrolowany sposób. Możesz mieć pewność, że na Twoją głowę nie spadnie duża bryła zamarzniętego śniegu, tylko puch lub (co czasami się zdarza) barierki zatrzymają śnieg, a on roztopi się na dachu.

Kup w zestawie