884 004 443    kontakt@azari.pl    Facebook    Instagram

AZARI
0
Brak produktów w koszyku
884 004 443    kontakt@azari.pl 
884 004 443    kontakt@azari.pl

Decoverni Concrete Fini 5kg beton architektoniczny

Masa drobnoziarnista do dekoracji ściennych Concrete Fini Decoverni sprawdzi się idealnie do stworzenia efektu mikrocementu na ścianie.

Cena:

135,60 

-
+

Concrete Fini Decoverni to innowacyjna, drobnoziarnista masa, stworzona do imitacji efektu mikrocementu. Concrete Fini oferuje szerokie możliwości dekoracyjne, pozwalając na stworzenie unikalnych, betonopodobnych powierzchni w każdym wnętrzu.

Masa Conrete Fini – informacje szczegółowe

Concrete Fini to masa w postaci drobnego ziarna wykorzystywana do tworzenia dekoracji ściennych. Wystepuje w pojemnościach 5kg oraz 22kg. Jej wydajność wynosi około 1,2kg/m2. Masa jest odpowiednia do użycia ze szablonami, co pozwala na tworzenie skomplikowanych wzorów i unikalnych dekoracji ściennej. Concrete Fini to drobnoziarnisty tynk imitujący efekt betonu z charakterystycznymi wżerami do samodzielnego modelowania wewnątrz. Charakteryzuje się mniejszym zużyciem niż podobny produkt Concrete Grosso.

Jakie dekoracje ścienne wybrać?

Dekoracje ścienne mają przeróżne postaci: od zwykłej ściany pomalowanej niebanalną farbą, np. Perłową lub metaliczną, po bardziej skomplikowane tworzone za pomocą odpowiednich mas i szablonów. W naszej ofercie posiadamy wszystko, czego potrzebujesz. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu pełnego efektu Concrete Fini - sprawdź gotowe zestawy stworzone na określoną powierzchnię.

*Ewentualne rozbieżności w kolorze mogą wynikać z ustawień wyświetlacza, grafiki, partii produkcyjnej, sposobu nałożenia oraz innych przyczyn. Przedstawioną kolorystykę należy traktować poglądowo.
*Ten produkt jest produktem barwionym i nie podlega zwrotowi.

Kup w zestawie